Patron Medialny / Kontakt

Patronem Medialnym wyprawy jest magazyn „Podróże”

podroze

Jest to polski miesięcznik o podróżach wydawany od lipca 1998 roku. Premierowy numer ukazał się wyjątkowo na dwa miesiące (nr 1-2, lipiec-sierpień 1998).

 

cropped-podroze-pl.png

 

W latach 2000-2008 (z przerwą w 2002 roku) redakcja prowadziła konkurs „Podróżnik Roku”. Początkowo Kapituła Konkursu wyłaniała laureatów w kategoriach; Polska, Europa, Świat. W VI i VII edycji – Podróżnik Roku 2006 i Podróżnik Roku 2007 kandydaci rywalizowali w nowych kategoriach: Pomysł Roku (podróż do 2000 zł), Inspiracja Roku (podróż od 2000 zł do 5000 zł) i Marzenie Roku (podróż powyżej 5000 zł).

Serdecznie zapraszam na stronę

Podroze.pl


Zapraszam także na social media mojego projektu podróżniczego:

instagram-png-instagram-logo-2-png-8-de-abril-de-2017-927-kb-3500-3393-3500

Na Krawędzi Raju Instagram

Facebook-create

Na Krawędzi Raju Facebook


peron 4

Peron4.pl


 

Masz jakąś informację, która może mi się przydać podczas wyprawy?

Byłeś/aś na Ponape, lub jesteś doświadczonym podróżnikiem i chcesz udzielić mi jakichś cennych rad? Albo wiesz coś o Janie Kubarym, co może mi się przydać podczas poszukiwania śladów jego obecności na wyspie?

A może sami jesteście po prostu zainteresowani wyjazdem na tę wyspę i macie jakieś pytania?

Piszcie śmiało! 

Wiadomości proszę wysyłać do mnie na maila:

CatherineNoir666@gmail.com

Pocztę sprawdzam co najmniej raz dziennie, więc jeśli chcesz się ze mną skontaktować w jakiejkolwiek sprawie, na pewno odpiszę tak szybko, jak to będzie tylko możliwe 🙂


„W pamięci widzę mojego prostodusznego gospodarza, jak siedzi w swoim wielkim trzcinowym fotelu, okulary ma na nosie, z okazami, książkami i broszurami wokół […] Takim go widziałem ostatni raz…”–  angielski badacz F.W. Christian o Janie Kubarym.